Małe laboratorium e-commerce na żywo

  Od kilkunastu już lat tworzę i kreuje, dla dużych i małych marek.

  Wprowadziłem wiele rozwiązań, na potrzeby wielu marek w zakresie komunikacji, strategi oraz  kreacji. Stawiając na e-commerce od kliku lat ciągle rozwijam się tym kierunku. Lubię eksperymentować w projektach które dają mi wiele radości. Cieszę się gdy widzę postępy, a projekty każdego dnia nabierają kształtów. IHuta.pl jest marką, która realizuje moje pomysły i dlatego zawsze kiedy postanawiam wdrożyć projekt to pracuję na żywym organizmie. Nie jestem człowiekiem który tylko opisuje co jak, kto ma zrobić, by mieć lepiej, ale pokazuje konkretny przykład i konkretne rozwiązanie na platformie którą zaprojektowałem od A do Z i na którą każdy może się zalogować i zweryfikować korzyści o których piszę czy mówię.

  Ten mechanizm pozwala mi ciągle udoskonalać pracę poprzez opinię użytkowników którzy pomagają w rozwoju, ale i też wierzą że, co czynię jest ułatwieniem i pomocą dla nich samych w życiu prywatnym czy biznesowym.

  IHuta.pl to miejsce dla ludzi aktywnych. Tylko z takimi ludźmi można budować rzeczy wielkie i ciekawe. I tacy ją budują. Wiele wytrwałości, wyrzeczeń potrzeba aby zakończyc przyjety plan sukcesem. Obecnie pracujemy nad kilkoma innowacyjnymi rozwiązaniami.  Prace są na różnych etapach, kilka już projektów jest  wdrożonych jak za5ka.pl czy projektihuta.com. W 2019 roku planujemy zakończyć prace nad kolejnymi dwoma, TAKczNIE.com oraz smakuopinia.pl

  do potem, kiedyś tam.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *